FAQ firem - Nejčastější dotazy

Za jak dlouho můžeme mít JOBku?

Vaši první JOBku můžete mít ve firmě již za týden. Implementaci provedeme do 10 pracovních dnů od dodání podkladů. Poté Vám pomůžeme s obsahem a z distribucí mezi zaměstnance.

Naše firma má vysoké nároky na bezpečnost. Je pro nás JOBka vhodná?

Komunikace mezi API servery a mobilními telefony zaměstnanců je šifrovaná dle moderních světových standardů (podobně jako systémy internetového bankovnictví). Splňujeme ISO 27001:2013

Můžeme si to vyzkoušet?

Ano, kontaktujte nás, zpřístupníme Vám náhled do demoverze. Poté můžete vyzkoušet základní balíček bez závazků. U nás se k ničemu nevážete. Smlouvu lze kdykoliv ukončit.

Musíme ve firmě něco instalovat?

Ve firemní síti není třeba nic instalovat. Jobka využívá pro svůj běh cloud. Bezpečný, zálohovaný, pod trvalým dohledem. JOBku spravujete z webového prohlížeče.

Jak je to s GDPR?

JOBka je GDPR validní a splňuje přísné požadavky bezpečnostních norem ISO 27001:2013.

Jaké jsou požadavky na kapacity našeho IT oddělení?

Díky tomu, že JOBka je CLOUD a komplexní služba, není pro zavedení a provoz zapotřebí aktivita Vašeho IT oddělení. Na veškerých implementacích, zálohování a nových verzích pracujeme my.

Jak náročné je JOBku obsluhovat a spravovat?

Ovládání mobilní aplikace i back-office webu je intuitivní. Případnou podporu zajišťuje společnost JOBka prostřednictvím telefonické a on-line podpory na portálu support.jobka.cz

Jak fungují QR kódy?

QR kód obsahuje zabezpečený identifikátor firmy. Po prvním přihlášení ho systém přiřadí zaměstnanci a poté již nejde z žádným jiným osobním číslem přihlásit. Když potřebujete zaměstnance ukončit, jednoduše jeho QR kód smažete, nebo provedete porovnávací import z Vašeho personálního systému.

Jak probíhá implementace?

Implementace trvá zpravidla týden. Pro některé moduly potřebujeme texty a obrázky (např. Průvodce firmou). Podrobnější popis implementace naleznete zde: www.jobka.cz/implementace/

Proč bychom měli kupovat JOBku, naše IT chystá vlastní řešení.

Výhody hotových řešení oproti zakázkovému vývoji nebo vlastnímu vývoji jsou následující:
- neřešíte interně žádné technické problémy, za ty jsme zodpovědní my
- nestaráte se o nové aktualizace (pro nové typy telefonů, operačních systémů a nových funkcí), JOBka vydává aktualizace automaticky každé 3-4 měsíce
- JOBka se inspiruje od všech uživatelů, reagujeme na potřeby a situace, proto máte možnost si přidat vždy nové a nové funkce.
- JOBku máte za pár dnů, zakázkový vývoj trvá měsíce


Zažijte JOBku na vlastní kůži.

Řekněte si o DEMO