JOBka.cz® | Funkce

OSLOVTE KAŽDÉHO ZAMĚSTNANCE

S naším řešením nebudou Vaše oznámení ignorována a ztracena v záplavě e-mailů a na nástěnkách. Naše aplikace vám umožní oslovit všechny zaměstnance na jejich mobilních zařízeních, a to zejména ty bez přístupu k e-mailu.
Domluvit prezentaci

Zaměstnanec, který používá JOBku
Vyberte si pouze ty moduly, které vám nejlépe vyhovují a přizpůsobte si tak JOBku svým potřebám.
Sdělení od zaměstnavatele

Zaměstnancům už neunikne žádná informace! Distribuujte zprávy rychle a efektivně jednotlivcům či napříč celou firmou.

Dotazy / ankety

Získat zpětnou vazbu od zaměstnanců nebylo nikdy jednodušší – cíleně, variabilně, a dokonce i anonymně.

Zeptejte se zaměstnavatele

Místo vhodné pro cílené dotazy – usnadněte zaměstnancům způsob, jak získat odpověď přímo od vedení společnosti.

Moje firemní benefity

Všechny firemní benefity a výhody přehledně na jednom místě, kdykoliv a kdekoliv dostupné všem zaměstnancům.

Spolujízda

Máte hodně zaměstnanců dopravující se autem do práce a málo parkovacích míst? Poskytněte zaměstnancům prostor pro domlouvání společných jízd – zaměstnanci ušetří náklady a Vaše firma ušetří na parkovacích místech.

Jídelní lístek

Ztrácí se Vám „jídeláky“ z nástěnek nebo se chodí zaměstnanci ptát, co budou mít v kantýně k obědu? Tomu je konec! Zaměstnancům si stačí otevřít JOBku. Vždy jsou včas informovaní o novém jídelním lístku.

Směrnice

Seznámení firmy s novou směrnicí nikdy nebylo jednodušší, jedním kliknutím ji zašlete všem zaměstnancům a získáte od nich potřebné potvrzení o přečtení nebo statistiku přečtení.
Výmluvám o jejich neznalosti je nyní konec!

Výplatní pásky

Chcete uspořit čas za distribuci a náklady na tisk? Mějte výplatnice v JOBce! Všichni zaměstnanci je mají přehledně pod sebou v daném modulu. O nové výplatní pásce jsou informování prostřednictvím PUSH notifikace.

Nejčastější dotazy

Předcházejte zbytečně se opakujícím dotazům od Vašich zaměstnanců. Vytvořte přehlednou online databázi, kterou můžete průběžně aktualizovat s přibývajícími dotazy.

Hlášení poruch / skoronehod

Efektivní systém na hlášení poruch a skoronehod, díky kterému zjednodušíte prioritizaci, a zkrátíte tak dobu řešení. Zaměstnanci mají přehled o jejich hlášení a řešení.

Schránka důvěry

Omezte fluktuaci ve vaší společnosti díky včasnému záchytu nespokojenosti zaměstnanců pomocí digitálního formuláře. Řekněte dost papírovým krabicím ve vestibulu.

Firemní časopis

Statistiky návštěvnosti a čtenosti, digitalizace, paperless company, úspory tisku. Zpřístupněte i Vy časopis všem zaměstnancům kdekoliv a kdykoliv.

Bazar

Firemní bazoš! Odprodávejte svým zaměstnancům a zároveň jim umožněte si přeprodávat cokoliv mezi s sebou. Příspěvky lze schvalovat.

OnBoarding

Digitalizujte onboardingový proces a zpříjemněte všem nováčkům aklimatizaci ve firmě. Všechny důležité nástupní informace mají na jednom místě.

Messenger

Rychlá a efektivní komunikace prostřednictvím firemního messengeru, který je bezpečnější než běžné aplikace. Mějte firemní informace pod kontrolou!

Dokumentace / návody

Zjednodušení přístupu k důležitým firemním dokumentacím a návodům pro všechny Vaše zaměstnance.

Rezervace firemních autobusů

Snižte firemní náklady na autobusovou dopravu a zajistěte si, že Vaše firemní autobusy jezdí v plné kapacitě a jejich využívání je efektivní.

Schránka dobrých nápadů

Jednoduchá a přehledná náhrada za boxík ve vestibulu, kam zaměstnanci hází jejich nápady, nyní mohou sledovat, v jakém stavu jejich tip je.

Jízdní řády firemní dopravy

Sdílení jízdních řádů zaměstnanům nebylo nikdy jednodušší, stačí nahrát do JOBky a všichni ví, odkud kam a kdy jede firemní svozová doprava.

Schvalování dovolené / homeoffice

Nahraďte papírové žádanky a zrychlete proces žádostí o dovolenou, HO, služebních cest, mimořádných odměn a dalších. Nyní má nově schvalování až tři úrovně.

Plán směn

Nástroj pro mistry i jejich tým. Díky tomuto modulu mají zaměstnanci snadný přístup ke svému plánu směn, díky čemuž přesně ví, kdy a kde mají být. O změnách jsou informování notifikacemi.

Volná místa

Rozšiřte okruh potenciálních zájemců o zaměstnání pomocí stávajících kolegů. Zaměstnanci v JOBce uvidí přehled, který mohou kdykoliv ukázat všem svým známým.

Hlášení změn

Je personální oddělení zaplavené informacemi o změně adresy, příjmení, čísla účtu apod.? Zjednodušte administrativu spojenou s hlášením změn od zaměstnanců.

Kontakty

Telefonní číslo a e-mailová adresa každého zaměstnance ve firmě přehledně na jednom seznamu. Napište jméno, příjmení či pracovní pozici a spojte se s danou osobou.

Žádosti o mimořádné odměny

Předcházejte pocitu nedocenění u Vašich zaměstnanců – dejte jim prostor, kde mohou žádat o mimořádné odměny, nebo obdržet návrh od přímého vedoucího.

Hlášení pracovních neschopností

Už žádné další papírové uchovávání pracovní neschopnosti, mějte i vy elektronickou evidenci. Zaměstnanec má možnost snadno informovat firmu i svou nadřízenou osobu.

Přihlášení na směny / brigády

Umožněte zaměstnancům přístup k informacím o mimořádných směnách a jejich přihlášení, a to klidně i z pohodlí domova. Neztrácejte čas a vypište novou směnu přímo v JOBce!

Rezervace parkovacích míst

Optimalizujte parkovací místa, ať už ta přeplněná anebo naopak poloprázdná, generujte úspory efektivně a zvyšte spokojenost Vašich zaměstnanců.

Integrace webové aplikace

Máte již vyřešené například objednávání obědů přes dodavatele, které probíhá ve webovém prohlížeči? Dejte zaměstnancům možnost mít vše na jednom místě a propojte daný systém do JOBky.

Měření nálady zaměstnanců ve firmě

Sledování nálady Vašich zaměstnanců a zjišťování důvodů Vám odkryje oblasti ke zlepšení v celé firmě.
Ptejte se jich pravidelně a snižte fluktuaci Vašich zaměstnanců a posilte jejich důvěrů.

JOBka TV - prezentace online

Promítání chytrých prezentací a firemních informací společně s JOBka TV zvýší informovanost a spokojenost Vašich zaměstnanců. Již žádné flashdisky, vše z pohodli Vaší kanceláře.

Indiviudální řešení pro klienty na míru

Využijte naše služby custom vývoje a získejte přesně to, co potřebujete! Pokud není k dispozici již hotový modul, který by splňoval Vaše potřeby, rádi Vám sestavíme nový modul z ostatních modulů na míru.