JOBka.cz® | Úspěšné příběhy


Hettich ČR k.s.

Obědy, komunikace a skvělá servisní podpora

Za naši společnosti po téměř roce používání musím jen doporučit. JOBka nám zlepšila a zefektivnila vnitropodnikovou komunikaci, používáme ji jako "rozcestník" na všechny hlavní záležitosti týkající se pracovního poměru (změna os. dat, vnitřní předpisy, objednávání jídel etc)., ale i na další - nejen HR témata - (hlášení skoronehod). Navíc servisní podpora JOBky funguje také parádně, pružně, snaží se vyjít vstříc našim požadavkům.

quote
Romana Novotná - Hettich ČR k.s.
Romana Novotná
HR Manager,
Hettich ČR k.s.
Zobrazit LinkedInMECAWEL spol. s r. o.

Rychlejší komunikace se zaměstnanci bez e-mailu

Aplikaci JOBKA používáme v naší firmě MECAWEL téměř 5 měsíců. Výrazně nám zrychlila a zjednodušila komunikaci se zaměstnanci, především s těmi, kteří nemají firemní e-mail nebo pracují na směny. Skvělou pomocí jsou i ankety, či dotazníkové akce, kdy zpětnou vazbu od zaměstnanců máme velmi rychle zpět a na jednom místě. Doposud se zapojilo více než 80% zaměstnanců. Práce s aplikací je velmi jednoduchá a příjemná. Děkujeme týmu JOBKY za skvělou spolupráci.

quote
Šárka Řeháková - MECAWEL spol. s r. o.
Šárka Řeháková
HR specialist junior,
MECAWEL spol. s r. o.
Zobrazit LinkedIn


ROBE lighting s.r.o.

Musím poděkovat celému týmu JOBky

JOBku jsme implementovali v naší společnosti v září 2023. Přesto, že neuběhla příliš dlouhá doba, naši zaměstnanci si na ni velmi rychle zvykli. Usnadnila a zrychlila se nám komunikace a navíc mají zaměstnanci přístup ke spoustě informací, ke kterým se v minulosti nedostávali jednoduchou cestou. Ještě jednou musím poděkovat celému týmu JOBky, co se týká jak implementace, tak i následné podpory vše funguje velmi dobře a rychle. Díky moc za spolupráci.

quote
Kateřina Galusová  - ROBE lighting s.r.o.
Kateřina Galusová
Human Resources Manager, ROBE lighting s.r.o.
Zobrazit LinkedIn
METALURGIE Rumburk s.r.o.

Zvýšení efektivity, spokojenosti a motivace

JOBka umožňuje rychle a jednoduše sdílet informace, plánovat úkoly, řešit problémy a dostávat zpětnou vazbu. Uživatelsky je přívětivá, spolehlivá a bezpečná. Aplikaci v naší firmě využívá 67 % zaměstnanců, což dokazuje její vysokou oblíbenost a užitečnost. JOBka je skvělý nástroj pro zvýšení efektivity, spokojenosti a motivace našeho týmu.

quote
Bc. Jitka Eismann - METALURGIE Rumburk s.r.o.
Bc. Jitka Eismann
Marketing & HR, METALURGIE Rumburk s.r.o.Ravensburger Karton s.r.o.

Přehledná aplikace, rychlá a cílená komunikace

"Aplikaci jsme si zvolili pro rychlou komunikaci mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem. Mezi oblíbené moduly patří modul zeptejte se, který nahradil náš blackbox."

quote
Jan Kusý - Ravensburger Karton s.r.o.
Jan Kusý
CIP Manager,
Ravensburger Karton s.r.o.
Zobrazit LinkedIn


FAURECIA Components Písek s.r.o.

Není to další nefunkční korporátní aplikace

Na Jobce oceňuji hlavně to, že zná problémy výrobních firem v ČR. Není to další nefunkční korporátní aplikace, která má fungovat stejně v Evropě, Asii a Mexiku. Jobka zná specifika našeho prostředí a její funkce jsou ušité na míru problémům firem našeho typu. Nám ve Faurecii v Písku výrazně pomáhá v komunikaci s lidmi ve výrobě, kde máme aktuálně velký poměr cizinců různých národností. Mimo zlepšení komunikace nám pomáhá i s digitalizací papírových procesů na HR, jako je schvalování nepřítomností a nebo mimořádných odměn, což jsou moduly, které Jobka vyrobila přímo nám na míru. Díky Jobce je z mého pohledu zároveň HR vnímané jako pokrokové oddělení, které posouvá firmu dál.

quote
David Havelec - FAURECIA Components Písek s.r.o.
David HAVELEC
HR Manager,
FAURECIA Components Písek s.r.o.
Zobrazit LinkedIn


TOS VARNSDORF a.s.

Zaměstnanec se může aktivně zapojovat do komunikace

Aplikace JOBka má všestranné využití. Její výhodou je, že se nejedná o jednostranné informování, ale zaměstnance můžeme aktivně zapojovat do firemní komunikace, zpříjemnit jim vyhledávání kontaktů a zajistit objednávání obědů. JOBku využíváme i pro pořádání tipovacích a vědomostních soutěží, které jsou mezi zaměstnanci velmi oblíbené.

quote
Mgr. Martina Mlejnková Dyntarová - TOS VARNSDORF a.s.
Mgr. Martina Mlejnková Dyntarová
Odbor lidských zdrojů, TOS VARNSDORF a.s.
Zobrazit LinkedIn
Parker Hannifin Industrial s.r.o.

Aplikaci používá vice než 90% našich zaměstnanců

Ve společnosti používáme JOBku skoro 5 měsíců a za tu dobu se stala velmi oblíbenou. Aplikaci používá vice než 90% našich zaměstnanců. Je to ideální nástroj pro rychlou komunikaci mezi firmou a jejími lidmi, zároveň je super, že od zaměstnanců můžeme rychle získat zpětnou vazbu. JOBka je uživatelsky velmi příjemná a jednoduchá aplikace, to je další důvod, proč se u nás stala tak oblíbenou. 😊

quote
Eliška Briežniková - Parker Hannifin Industrial s.r.o.
Eliška Briežniková
HR Generalist II, Parker Hannifin Industrial s.r.o.
Zobrazit LinkedIn
EFAFLEX – CZ s.r.o.

Eliminovali jsme "firemní šuškandy"

Aplikaci JOBka používáme u nás ve firmě již dva roky a zpětně mohu hodnotit, že se jednalo o dobré rozhodnutí. S JOBkou jsme velmi spokojeni, a to od HR oddělení až po pracovníky ve výrobě. Největším benefitem je pro nás přímá, okamžitá a transparentní komunikace v rámci celé společnosti, která pomáhá k eliminování tzv. „firemní šuškandy “. Velkým benefitem je také možnost objednávání stravy v naší jídelně prostřednictvím JOBky, která nám zajistila 95% registrovanost všech našich zaměstnanců. Užitečný je pro nás i modul Dotazníků a anket, Plán směn, Výplatní pásky, Messenger a našimi zaměstnanci hojně využívaný Firemní bazar.

quote
Ing. Marie Blážová - EFAFLEX – CZ s.r.o.
Ing. Marie Blážová
Personalistka | HR Specialist,
EFAFLEX – CZ s.r.o.
Zobrazit LinkedIn
HUTCHINSON, s.r.o.

To je rychlost 😎

Musím pochválit JOBKu, během jednoho dne máme vysoce funkční komunikační platformu pro všechny zaměstnance, od uklízečky přes všechny dělníky až po manažery. V dnešní době k nezaplacení. Oznámení, dotazníky atd. Jděte do toho!

quote
Tomáš Janele - HUTCHINSON, s.r.o.
Tomáš Janele
IT Manager,
HUTCHINSON, s.r.o.
Zobrazit recenzi


WE|DO CZ s.r.o.

Zaměstnanci jsou na jedné lodi 🛥

Jobka nás okouzlila jsou jednoduchostí, rychlostí a přehledností. Vážíme si přístupu Jobky k naším i nestandardním požadavkům. Pokud to je jen trochu možné, naše nápady a potřeby Jobka ihned implementuje! A nejdůležitější je, že nám Jobka pomáhá dostat všechny zaměstnance na jednu loď. Děkujeme!

quote
Denisa Uhrová - WE|DO CZ s.r.o.
Denisa Uhrová
Personální manažerka, WE|DO CZ s.r.o.
ACTI PACK CZ a.s.

Aplikace je ve firmě oblíbená ♥️

Aplikaci Jobka si oblíbila většina našich zaměstnanců. Jobka nám pomáhá zrychlit administrativní věci a je velmi důležitá v podávání informací všem zaměstnancům ve stejný čas, jelikož u nás ve firmě je nepřetržitý provoz (krátký, dlouhý týden). Velmi nám záleží na názoru našich zaměstnanců, takže aplikaci ankety chceme hodně využívat v budoucnu.

quote
Jiří Vondra - ACTI PACK CZ a.s.
Jiří Vondra
Vedoucí Organizace Výroby, ACTI PACK CZ a.s.KLAUS Timber a.s.

Efektivnější komunikace napříč provozovnami v jiných obcích

JOBka nám pomohla zbavit se roztříštěnosti a neefektivnosti. Aplikaci jsme si vybrali, protože jsme hledali způsob jak urychlit komunikaci s našimi zaměstnanci.

quote
Jan Kusý - KLAUS Timber a. s.
Mgr. Alice Baumruková Kotylová
Vedoucí PR oddělení,
KLAUS Timber a. s.
Zobrazit LinkedInKS-Europe s.r.o.

Zaměstnanci si JOBku chválí 👏

S mobilní aplikací JOBKA jsme velmi spokojeni, dokážeme předat informace mezi zaměstnance během chvilky. JOBka je intuitivní a velmi jednoduchá, zaměstnanci si ji také chválí. Za backoffice mohu říci, že komunikace s podporou i zástupcem pane Kupilíkem je vždy v pořádku, vždy se snažíme najít společné nejlepší možné řešení.
Všem tedy jedině doporučuji!

quote
>Ing. Barbora Šalomová - KS-Europe s.r.o.
Ing. Barbora Šalomová
Personální oddělení/HR, KS-Europe s.r.o.
ROSTRA s.r.o.

Je to efektivní spolupráce 🤝

S JOBkou jsem velmi spokojená, je to výborná aplikace, která zjednodušuje komunikaci ve firmě. A navíc spolupráce s oddělením podpory je neskutečně rychlá, efektivní a vstřícná. Děkuji za Vaši práci.

quote
>Lenka Kneslová - ROSTRA s.r.o.
Lenka Kneslová
Economics Manager, ROSTRA s.r.o.
Dura Automotive Systems CZ, s.r.o.

Lepší komunikace a zpětná vazba od zaměstnanců

JOBku používáme v naší firmě DURA Automotive již více než rok. Oceňujeme rychlost i adresnost, se kterou můžeme komunikovat s našimi zaměstnanci. Skvělé je ale i to, jak rychle jsme díky této aplikaci schopni od zaměstnanců dostat zpětnou vazbu nebo zajímavé podněty. To velmi pomáhá nejen při práci nás personalistů, ale také v oblasti neustálého zlepšování nebo prevence.
Pojďte do toho a už nebudete chtít jinak. Tým JOBky pro Vás udělá maximum možného.

quote
>Zuzana Odstrčilová - Dura Automotive Systems CZ, s.r.o.
Zuzana Odstrčilová
HR Manager, Dura Automotive Systems CZ, s.r.o.


MD ELEKTRONIK spol. s r. o.

JOBka nám nejvíce pomáhá nejvíce s komunikací

Řešili jsme jak rychle a efektivně dostat důležité informace k našim zaměstnancům. Aplikaci používá kolem 90% našich zaměstnanců, věříme že jsou naši zaměstnanci spokojeni. Mezi oblíbené moduly patří přehled docházky.

quote
Lukáš Harvánek - MD ELEKTRONIK spol. s r. o.
Lukáš Harvánek
Senior Project Manager,
MD ELEKTRONIK spol. s r. o.
Zobrazit LinkedIn
Maxion Wheels Czech s.r.o.

Snižování administrativní zátěže zaměstnanců i HR ✊

Na JOBce oceňuji její flexibilitu při rozšiřování modulů a funkcionalit a rychlost implementace dohodnutých řešení. Díky tomu můžeme JOBku využívat nejen jako nástroj komunikace mezi firmou a zaměstnanci, ale prostřednictvím digitalizace sběru dat také jako prostředek snižování administrativní zátěže zaměstnanců včetně nás z HR :-)

quote
Petr Lyčka - Maxion Wheels Czech s.r.o.
Petr Lyčka
Head of Compensation and Benefits, Maxion Wheels Czech s.r.o.
SCHENKER spol. s r.o.

Při naší práci spojujeme celý svět, JOBKA zase pomáhá spojovat nás 🚚

Komunikace a rychlost sdílení informací jsou pro nás klíčové, a proto neustále hledáme nové způsoby, jak lépe a atraktivněji komunikovat se všemi našimi zaměstnanci. JOBKA má u nás cenné místo v příběhu celého cyklu zaměstnance. Pomáhá nově příchozím se snáze zorientovat do chodu firmy a vybavit je potřebnými informacemi. Všem kolegům pak napomáhá být v obraze neprodleně a odkudkoliv. Poskytuje příležitost pro zpětnou vazbu, zapojení se do interních soutěží a budování naší kultury. S aplikací se pracuje velmi jednoduše, je rychlá, intuitivní. A navíc, komunikace s administrátory je skvělá a lidská. JOBku se tak nebojíme rozvíjet o další moduly.

quote
Lucie Horová - SCHENKER spol. s r.o.
Lucie Horová
HR Manager HiTec, SCHENKER spol. s r.o.
Robert Bosch spol. s.r.o.

Snadnější život pro zaměstnance, kteří nemají email 📩

Aplikace nám výrazně usnadnila a urychlila komunikaci na všechny zaměstnance, zejména ty bez přístupu k firemnímu e-mailu, ve složité době pandemie. Její výhody v tomto ohledu jsou ovšem nesporné i v časech příznivějších. Za velké plus považuji i to, že umožňuje informovat nejen směrem od nás, ale poskytuje všem zaměstnancům i možnost kontaktovat okamžitě i nás, bez ohledu na to, kde se zrovna nacházejí. Usnadnění oboustranné komunikace a rychlé získávání zpětné vazby je ve velkém výrobním závodě zásadní. JOBka nám v mnoha ohledech usnadnila život.

quote
>Mgr. Hana Schwambergerová - Robert Bosch spol. s.r.o.
Mgr. Hana Schwambergerová
Internal and External communication (RBCB/PC), Robert Bosch spol. s.r.o.

Jsme tu pro Vás. Vyplňte náš formulář
a my se postaráme o všechno ostatní
Stačí poslat poptávku nebo zavolat,
a v krátkém čase Vás budeme kontaktovat.

Zjistíme, jak může JOBka pomoci ve Vaší firmě

Zlepšíme spokojenost Vašich zaměstnanců a firemní výsledky

Pomůžeme vám ušetřit nejen čas, ale i peníze


Pro dotazy ohledně ceny, modulů, licenční smlouvy volejte na níže uvedené telefonní číslo.
Obchod: +420 371 655 501

Pro technické dotazy nás kontaktujte zde nebo volejte na níže uvedené telefonní číslo.
Podpora: +420 371 655 500Důvěřuje nám více než 190 firem v 11 zemích světa s více než 118 000 zaměstnanci.Chcete vědět, proč jsou všichni naši klienti nadšení?


Záleží nám na jejich spokojenosti už od začátku. Napište nám a představíme Vám nejoblíbenější mobilní aplikaci pro firmy. JOBka je Vaše vstupní brána do firemních systémů a centrum důležitých informací pro Vaše zaměstnance.


Technistone, s.r.o.

Používáme aplikaci napříč celou firmou

quote
>ng. Pavlína Novotná - Technistone, s.r.o.
Ing. Pavlína Novotná
HR Manager, Technistone, s.r.o.
SCONTO Nábytek s.r.o.

Splnil se mi životní sen personalistky 🥳

quote
>Zuzana Kubíčková - SCONTO Nábytek s.r.o.
Zuzana Kubíčková
Asistentka personálního ředitele, SCONTO Nábytek s.r.o.
Lear Corporation

Vyrazne nám na HR zjednodušuje prácu ⚡️

V našich závodoch naprieč CZ a SK využívame JOBKU ako veľmi efektívny a rýchly nástroj komunikácie k zamestnancom bez prístupu k mailu. V spleti rôznych národností a etník nám pomáha aplikácia zapájať do firemnej kultúry zamestnancov v roznych jazykových mutáciách. So zaradením modulu onboarding a rozšírením informácií vrátane vnútorných smerníc si sľubujeme lepšie informovanie a aktívnejšie zapojenie a angažovanosť. Už po prvých mesiacoch máme veľmi pozitívnu odozvu na využívanie aplikácie od našich kolegov. Vyrazne nám na HR zjednodušuje prácu a približuje nás k zamestnancom. Plánujeme zapojiť aplikáciu aj pre komunikáciu pri plánovaní zmien. Na prebiehajúcich prieskumoch vieme rýchlo reagovať na potreby a zverejnené požiadavky. Jednoducho pecka 😊

quote
>Andrea Takáčová - Lear Corporation
Andrea Takáčová
Špecialista ľudských zdrojov pre odmeňovanie, benefity a komunikáciu, Lear Corporation

Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.

Prostě se k sobě hodíme 😊

PMDP – chytrá a atraktivní mobilita v Plzni. Prostě se k sobě hodíme. 😊
Chytrá a mobilní - velmi důležité vlastnosti pro rychlý přenos jednotných informací v rámci společnosti. JOBka nám pomáhá nejen efektivně komunikovat, informovat o dění ve firmě a o zajímavostech, ale také budovat firemní kulturu. Díky této aplikaci jsme všichni „v obraze“.

quote
Petra Chmelířová - Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Petra Chmelířová
Vedoucí personálního a mzdového oddělení, Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
OMEXOM GA Energo s.r.o

Našli jsme řešení 🔍

Hledali jsme řešení, jak komunikovat napříč celou firmou i se zaměstnanci, kteří nemají firemní e-mail. A řešení jsme našli! V těchto dnech jsme začali s implementací mobilní aplikace JOBka.cz, díky které budou mít všichni naši zaměstnanci informace po ruce.
#spojujemesvetenergii #omexomkomunikace #omexom #vinci

quote
Marcela Šmídová - OMEXOM GA Energo s.r.o.
Marcela Šmídová
Marketing,
OMEXOM GA Energo s.r.o.
Zobrazit recenzi


Ideal Automotive s.r.o.

Jsem hrdým ředitelem 💼

Aplikaci JOBka hodnotím velice pozitivně. Jsem hrdý na to, že jsme schopní vždy být jako první ve skupině Ideal s inovacemi. Tato aplikace hraje významnou roli v utváření pozitivní firemní kultury a soudržnosti v závodě Ostrovu Stříbra. Je i důležitou součástí našeho PR.

quote
Vít Černý - Ideal Automotive s.r.o.
Vít Černý
Ředitel závodu, Ideal Automotive s.r.o.

VÍTKOVICE STEEL, a.s.

Nice work! Keep it up 👍

JOBka nám pomáhá v komunikaci v této nelehké době. Je skvělé, že můžeme všem zaměstnancům VÍTKOVICE STEEL posílat novinky a zprávy o opatření, které se u nás dějí. Díky za to a doporučuji!👍

quote
Kateřina Močáryová - VÍTKOVICE STEEL, a.s.
Kateřina Močaryová
Specialista zaměstnavatelské značky a náboru, VÍTKOVICE STEEL, a.s.
Zobrazit recenzi
PPL CZ s.r.o.

Rychlost, efektivita a lepší firemní kultura ✅

Aplikace JOBka nám umožňuje zůstat s našimi řidiči a řidičkami ve spojení kdykoliv během dne bez ohledu na to, jestli jsou na depu nebo na rozvozové trase. Je to skvělý nástroj pro komunikaci, který nám pomáhá udržet vysokou míru informovanosti našich řidičů a zároveň je více zapojit do dění v PPL. Díky anketám a schránce dobrých nápadů získáváme rychle a efektivně zpětnou vazbu, zároveň můžeme sdílet všechny důležité informace a novinky a posilujeme tak naši firemní kulturu. JOBka je uživatelsky velice přívětivá, přehledná a snadná na ovládání - to dokazuje i fakt, že od prvního dne jejího používání se řidiči aktivně zapojují a sdílejí s námi samé pozitivní ohlasy.

quote
>David Voznička - PPL CZ s.r.o.
David Voznička
Provozní ředitel, PPL CZ s.r.o.
EFAFLEX - CZ s.r.o.

Konečně funkční nástroj pro přímou komunikaci ve výrobní firmě 💼

Předat všem zaměstnancům důležité informace v jeden okamžik a hlavně ve stejném významu, bylo pro nás donedávna nepředstavitelné. Díky JOBce to už ale více než rok není jen HR sen 😊. Dnes mají naši lidé ve svém soukromém telefonu online informace o dění ve firmě, objednávají si obědy, nahlíží na své výplatní pásky, skrze ankety ovlivňují chování firmy nebo čile „obchodují“ přes firemní bazar. Prostřednictvím KIOSKU jsme do světa JOBky zapojili i ty bez chytrých telefonů nebo mailů. JOBka nám usnadňuje práci a hlavně výrazně pomáhá při budování naší firemní kultury.

quote
>Milan Šmíd - EFAFLEX - CZ s.r.o.
Milan Šmíd
Vedoucí personálního útvaru, HR manager, EFAFLEX - CZ s.r.o.

FERRIT s.r.o.

Informujeme FERRIŤáky rychle 💨

I my ve FERRIT s.r.o. už máme naši JOBku, abychom mohli rychle informovat FERRIŤáky o přijatých opatřeních a novinkách, a šíříme díky ní i pozitivní zprávy ze života ve firmě nebo o možnostech on-line výuky. Prostě vše, co jsme předtím sdíleli na intranetu má teď každý možnost prohlédnout si na svém mobilu. Jednoduché, rychlé a pro každého.

quote
Petra Klementová - FERRIT s.r.o.
Petra Klementová
Personální manažerka, FERRIT s.r.o.
Zobrazit recenzi
Optiform, s.r.o.

Nepostradatelný nástroj 😇

Aplikace Jobka je v naší společnosti nepostradatelný nástroj, jak komunikovat se zaměstnanci. Využíváme ji i mimo jiné k pravidelným soutěžím, které se staly velmi oblíbenými. Velmi oceňujeme i bezvadnou komunikaci a pomoc od jejich zástupců.

quote
Leona Motejzníková - Optiform, s.r.o.
Leona Motejzníková
Account Manager,
Optiform, s.r.o.
Ideal Automotive s.r.o.

Komunikace na vyšší úrovni ✊

Aplikace je uživatelsky příjemná, perfektně tvárná, zároveň je něčím novým na trhu, naši lidé ji mají rádi, povídají si o ní, baví se s ní. První aplikace, díky které se ve firmě daří tmelit kolektiv. Z pohledu personálního nám usnadnila mnoho práce a administrativy, zefektivnila předávání informací a celkově povznesla interní komunikaci na vyšší úroveň.

quote
Michaela Švingerová - Ideal Automotive s.r.o.
Michaela Švingerová
HR Generalist, Ideal Automotive s.r.o.

Lear Corporation

Rozšiřujeme aplikaci na další pobočky 👏

S aplikací JOBka jsme naprosto spokojeni, mile nás překvapila velmi rychlá implementace software a celkově citlivý a profesionální přístup ze strany společnosti JOBka. Naše spokojenost je tak obrovská, že jsme přistoupili i k implementaci aplikace i do ostatních lokalit naší společnosti

quote
Petr Kuf- Lear Corporation
Petr Kuf
HR MANAGER, Lear Corporation
Kabelovna Kabex a.s.

Již žádné chaotické nástěnky 🧐

Současná situace na trhu práce nám dává jasně najevo, že je nutné udržovat lepší kontakt s kolektivem zaměstnanců. Jobka má obrovskou výhodu, že zprávy a nebo dotazy zaměstnanec dostane přímo do dlaně, ale ne jako dřív - kdy si musel všimnout změny na nástěnce. V Kabexu je plnění informací (např. firemního blogu) moje osobní starost. Věřím, že lidé v Kabexu cítí, že se o ně zajímám.

quote
Anton Slobodin - Kabelovna Kabex a.s.
Anton Slobodin
CEO, Kabelovna Kabex a.s.
Lear Corporation

I dělnici mají informaci během pár sekund ⭐️

Na aplikaci zatím slýcháme především kladné komentáře. Zaměstnanci, kteří již JOBku využívají si jí chválí pro rychlost sdělení informací směrem k nim. Oproti emailu se informace šíří I mezi dělníky na linku během pár sekund, což do nedávna bylo téměř nemožné. Také oceňujeme intuitivní ovládání aplikace, jednoduchost instalace a moderní stránka komunikace zaměstnanec a zaměstnavatel.

quote
Dominika Kantnerová- Lear Corporation
Dominika Kantnerová
HR Trainee, Lear Corporation
Optiform, s.r.o.

Skvelý moderný HR nástroj

Aplikáciu JOBka považujem za skvelý moderný HR nástroj, ktorý poskytuje komunikáciu so zamestnancami rýchlo a efektívne. Aplikácia sa stále vyvíja a prináša vždy nové a zaujímavé updaty. Za veľké plus pokladám aktívny prístup tímu, ktorý je vždy nápomocný a preferuje osobný prístup ku každému klientovi.

quote
Dagmar Molčánová - Optiform, s.r.o
Dagmar Molčánová
HR MANAGER, Optiform, s.r.o
Lear Corporation

HR oddělení 21. století! 😊

Jobka umožňuje rychlé a jednoduché sdílení informací se zaměstnanci. Je to účinný komunikační nástrojem, který nesmí chybět na žádném HR oddělení 21. století! 😊

quote
Barbora Matušková- Lear Corporation
Barbora Matušková
HR Specialist, Lear Corporation

Ideal Automotive s.r.o.

Těšíme se na další verze 🙏

Jobka je skvělá aplikace, která nám dokáže pomoci a zjednodušit spoustu věcí! Těším se na další verze!

quote
Lenka Kejhová - Ideal Automotive s.r.o.
Lenka Kejhová
HR assistent, Ideal Automotive s.r.o.

VÍTKOVICE STEEL, a.s.

Děkujeme 👍

JSTE SKVĚLÍ!! DĚKUJEME...

quote
PhDr. Kateřina Nogolová (Brožová) - VÍTKOVICE STEEL, a.s.
PhDr. Kateřina Nogolová (Brožová)
Member of the Board, VÍTKOVICE STEEL, a.s.
Zobrazit recenzi
Ideal Automotive s.r.o.

Obousměrná komunikace ✅

Skvělý nástroj pro efektivní obousměrnou komunikaci!

quote
Martin Šnaidauf - Ideal Automotive s.r.o.
Martin Šnaidauf
Production Manager, Ideal Automotive s.r.o.
Ideal Automotive s.r.o.

Informace z první ruky 🖐

Mobilní aplikaci JOBKA vnímám jako moderní nástroj pro komunikaci se zaměstnanci. Naši zaměstnanci mají možnost být součástí dění ve firmě. Každý, kdo si nainstaluje aplikaci má veškeré informace z první ruky. Aplikace je přehledná, jednoduchá a dlaždice jsou uživatelsky přívětivé.

quote
Zuzana Böhmová  - Ideal Automotive s.r.o.
Zuzana Böhmová
Personalistka, Ideal Automotive s.r.o.

Tymphany Acoustic Technology Europe, s.r.o.

JOBka je sen každého personalisty ✨

JOBka je sen každého personalisty, který se chce starat o své zaměstnance. Implementace a administrování je snadné a rychlé a velmi uživatelsky příjemné (zvládám i já a to je, co říct 😃). Velmi oceňuji, že se zprávy dostanou od nás z HR rychle mezi zaměstnance. Těším se na další spolupráci a budoucí možnosti aplikace.

quote
Marie Valchářová - Tymphany Acoustic Technology Europe, s.r.o.
Marie Valchářová
HR Consultant & Recruiter,
Tymphany Acoustic Technology Europe, s.r.o.
Zobrazit recenzi


Ideal Automotive s.r.o.

Nástroj pro moderní komunikaci 📱

Velmi praktický nástroj pro moderní komunikaci se zaměstnanci. Jednoduché ovládání. Rychlý obousměrný tok informací. Doporučuji!!

quote
Jana Kudrličková  - Ideal Automotive s.r.o.
Jana Kudrličková
HR manager, Ideal Automotive s.r.o.
Element Materials Technology Pilsen s.r.o.

Jsme maximálně spokojení 🤩

S mobilní aplikací JOBKA jsme maximálně spokojení. Je to jednoduchý a moderní nástroj na efektivnější komunikaci v naší společnosti. Těším se, že do budoucna využijeme více modulů této aplikace. Velké poděkování celému týmu JOBKY za rychlou implementaci . A dávám 5 hvězdiček 😊

quote
Lucie Saláková - Element Materials Technology Pilsen s.r.o.
Lucie Saláková
HR manager, Element Materials Technology Pilsen s.r.o.

Doosan Bobcat EMEA s.r.o

Rychlost, přehlednost a přístupnost ✅

Komunikace ve velkých výrobních společnostech směrem k zaměstnancům bez firemního emailu je oříškem ve většině z nich. Ne jinak tomu bylo i u nás. Dlouhodobě jsme hledali snadnou, rychlou, přehlednou a snadno dostupnou formu komunikace směrem k zaměstnancům z výroby. S Jobkou jsme toto řešení našli. V krátké době začalo Jobku využívat téměř 90% zaměstnanců, kteří doposud mohli informace získat pouze offline formou. Že jim nástroj vyhovuje dokazuje i skutečnost, že velká část z nich do aplikace chodí i ve volném čase.

quote
>Helena Mládková - Doosan Bobcat EMEA s.r.o
Helena Mládková
Internal Communication Manager EMEA, Doosan Bobcat EMEA s.r.o
Olympus Medical Products Czech spol. s r.o.

Nekonečné množství zajímavých a užitečných modulů ✨

Spolupráci s JOBkou jsme navázali v době Covidu, kdy stejně jako mnoho jiných zaměstnavatelů jsme byli nuceni hledat rychlé a jednoduché řešení pro komunikaci se zaměstnanci i mimo pracovní sítě. JOBka nám nabídla vše, co potřebujeme, a to v jednom profesionálním balíčku. Jednoduchá implementace, uživatelsky i administrátorsky příjemné prostředí, nekonečné množství zajímavých a užitečných modulů. Spolupráci s JOBkou si velmi vážíme a i na základě pozitivních referencí ze strany zaměstnanců budeme velmi rádi JOBku i nadále používat.

quote
>Anna Kozáčková - Olympus Medical Products Czech spol. s r.o.
Anna Kozáčková
HR Manager, Olympus Medical Products Czech spol. s r.o.
Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o.

Rychlá zpětná vazba a bezproblémová spolupráce 🔥

JOBka nás mile překvapila. Je to další způsob, jak předat zaměstnancům informace. Navíc nám umožňuje získat jejich zpětnou vazbu. Určitě musíme pochválit bezproblémovou spolupráci, flexibilitu a rychlé reakce celého týmu JOBky na naše požadavky. Aplikace je uživatelský příjemná, jednoduchá a intuitivní. Vřele doporučujeme.

quote
>Andrea Fialová - Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o.
Andrea Fialová
HR specialist, Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o.

OEZ s.r.o.

Jednotlivé moduly si můžete nakombinovat

V OEZ pracuje cca 1800 zaměstnanců a komunikace byla často velmi zdlouhavá a složitá. Stále jsme hledali kanály a možnosti, jak rychle a efektivně komunikovat zejména s kolegy, kteří nemají přístup k firemnímu e-mailu, pracují ve směnném provozu apod. Mobilní aplikace JOBka nám pomohla tento problém vyřešit. Kolegové se jejím prostřednictvím ihned dozví důležité informace a novinky, mohou si objednat nebo stornovat oběd, najdou zde důležité kontakty a dokumenty. JOBku využíváme i pro rychlé získávání zpětné vazby. Velkou výhodou je široká nabídka možností využití. Jednotlivé moduly si můžete nakombinovat podle svých představ, neexistuje jedno univerzální řešení. Je pouze na vás, co všechno zaměstnancům nabídnete a jak je budete zapojovat do dění ve vaší firmě.

quote
Radka Makarová - OEZ s.r.o.
Radka Makarová
Interní komunikace,
OEZ s.r.o.
Zobrazit LinkedIn


Smurfit Kappa Obaly Štúrovo, a.s.

Aplikácia Jobka nám zmenila komunikáciu

Komunikácia cez Jobku nám umožňuje osloviť každého zamestnanca bez výnimky. Všetkým kolegom sa dostanú informácie o ich pracovnom zaradení, firemných podujatiach, akciách, zamestnaneckých benefitoch a úlohách. Dostanú ich okamžite a nemusia ich nikde hľadať. Taktiež nám vedia posielať svoje pozorovania. Aplikácia Jobka nám absolútne zmenila vnútropodnikovú komunikáciu.

quote
Lívia Karakán Kosztolányi - Smurfit Kappa Obaly Štúrovo, a.s.
Lívia Karakán Kosztolányi
HR Manager, Smurfit Kappa Obaly Štúrovo, a.s.
KLAUS Timber a.s.

Se zaměstnanci jsme si blíže…

JOBKU hodnotíme jako efektivní komunikační spojku napříč celou naší firmou. Cokoliv potřebujeme sdělit našim zaměstnancům, zprostředkováváme přes aplikaci, zároveň dáváme kolegům platformu pro komunikaci s vedením společnosti nebo třeba s personálním oddělením. Naše firma je rostoucí a dynamické prostředí, kde se stále něco děje. Dle svých potřeb a priorit jsme naladili jednotlivé moduly aplikace a nyní se soustředíme na jejich co největší využití. Klademe důraz na zpětnou vazbu svých zaměstnanců, která je pro náš rozvoj v oblasti HR a potažmo pro vývoj celé firmy velmi důležitá. Jsme vděčni na rychlost a efektivitu, jimiž JOBKA disponuje, a těšíme se, co nového aplikace přinese v budoucnu.

quote
>Bc. Klára Hošinská - KLAUS Timber a.s.
Bc. Klára Hošinská
HR, PR, KLAUS Timber a.s.

Witzenmann Opava, spol. s r.o.

Podpora JOBky vše vyřeší rychle a včas

Jobka je pro nás skvělým komunikačním nástrojem a pomocníkem při sdílení informací. Data v Jobce jsou rychle dostupné, lehce dohledatelné a mají velký dosah. Spolupráce funguje skvěle, podpora je nám opravdu podporou a vše vyřeší rychle a včas.

quote
Marcela Kusynová, DiS. - Witzenmann Opava, spol. s r.o.
Marcela Kusynová, DiS.
Specialista firemní komunikace, Witzenmann Opava, spol. s r.o.
Zobrazit LinkedIn
UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.

Uživatelsky příjemné prostředí a intuitivní ovládání

Aplikaci JOBka jsme se rozhodli v naší společnosti implementovat v období pandemie. Hledali jsme jednoduchý a rychlý komunikační nástroj, který by nám zajistil a zlepšil informovanost našich zaměstnanců. Jelikož jsme velká výrobní společnost a máme více než 500 zaměstnanců, většinu z nich pracující manuálně bez přístupu k emailové schránce v počítači, JOBkou jsme toto vyřešili. Začínali jsme od základních modulů jako sdělení od zaměstnavatele, dotazy pro zaměstnavatele, aktuality o covid 19. A postupně jsme rozšiřovali nabídku jednotlivých modulů o modul volných pracovních míst, onboardingu, zlepšovacích návrhů, benefitů a dalších. JOBka nabízí jak pro samotné uživatele, tak administrátory uživatelsky příjemné prostředí, jednoduché a intuitivní ovládání. Líbí se nám vzájemné propojení zaměstnanců s vedením společnosti, které se nám díky JOBce zlepšilo.

quote
Pavla Benešová - UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
Pavla Benešová
HR Manager, UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
Zobrazit LinkedIn
POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o.

Jednoduché a intuitivní rozhraní nám pomáhá při sdílení klíčové komunikace

S aplikací JOBka jsme moc spokojeni. Její jednoduché a intuitivní rozhraní nám všem umožňuje snadné využívání všech jejích funkcí. Jobka nám ulehčuje práci zejména v efektivním sdílení klíčových informací napříč naším výrobním závodem a usnadňuje novým kolegům rychlé seznámení se s pracovním prostředím. Tento nástroj nepředstavuje nejen skvělý prostředek pro interní komunikaci, ale také mnoho dalších užitečných funkcí a modulů. Doporučujeme Jobku všem, kteří hledají efektivní a uživatelsky přívětivé řešení pro interní komunikaci a mnoho dalšího.

quote
Radim Miklík - POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o.
Radim Miklík
HR TeamLeader, POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o.
Zobrazit LinkedIn

LAUFEN CZ, s.r.o.

JOBku mohu doporučit všem

JOBkou jsme získali moderní a efektivní komunikační kanál se zaměstnanci. Kromě informací ze života společnosti, spolujízd, bazaru a jídelního lístku, děláme ankety a zaměstnanecké soutěže. JOBku mohu doporučit všem, kteří ještě váhají.

quote
Miloslav Hambálek - LAUFEN CZ, s.r.o.
Miloslav Hambálek
Human Resources Manager, LAUFEN CZ, s.r.o.
Zobrazit LinkedIn