Popis implementace

Jak probíhá implementace?

Často se nás ptáte, jak náročné je takovou aplikaci, jakou je JOBka, ve firmě zavést. Postup implementace Vám přehledně shrneme v následujících krocích.

1. Krok: Seznámení s aplikací

Jako první krok Vám zašleme přihlašovací údaje a vy si JOBku zkusíte na vlastní kůži ve svém telefonu.

2. Krok: Výběr modulů

Nemějte obavy z prvního výběru. Jednoduše vyberte moduly, které chcete. Moduly lze kdykoliv změnit (přidat, odebrat nebo změnit obsah). Pokud máte zájem v kroku 1 nebo 2 Vás může navštívit náš konzultant.

Mezi body 2 a 3 již firma JOBka na pozadí připravuje Vaši aplikaci

3. Krok: Dodání podkladů

Podklady nám dodáte ve formátu Word. Mohou obsahovat texty, grafiku, odkazy dokonce i videa. Pokud poklady pro moduly nemáte (např. ve stávající dokumentaci, směrnicích, prezentacích, intranetu), můžeme Vám s jejich přípravou pomoci.

A) chcete zaslat kostru obsahu jednotlivých modulů, abyste věděli, jaké informace v jednotlivých modulech uvádět?
B) navštíví Vás náš konzultant a obsah s Vámi připraví (příplatková služba)

4. Krok: Firma JOBka implementuje Vaše podklady do aplikace

Implementace podkladů nám zabere (dle složitosti) od 3 do 20 pracovních dnů.

5. Krok: Předání aplikace zákazníkovi

Nyní se již můžete těšit na Vaši novou aplikaci. Po jejím shlédnutí Vám v rámci implementace provedeme požadované úpravy.

6. Krok: Zvaní zaměstnanců k přihlášení

A nyní nastává ten nejhezčí okamžik, předání Vaší zbrusu nové aplikace, ve firemních barvách a s užitečným a zajímavým obsahem, Vašim zaměstnancům. Jak to probíhá?

Vyberte si způsob, který Vám bude nejvíce vyhovovat:

Způsob A - QR Letáky s výplatními páskami
JOBka back-office (https://app.jobka.cz) Vám vygeneruje PDF soubor s letáky ve formátu A5. Každý leták obsahuje unikátní volný QR kód. Letáky vytisknete a připnete k výplatním páskám a rozdáte.

Způsob B - Hromadná registrace
Pozvěte zaměstnance na určitou hodinu do zasedací místnosti nebo na HR oddělení a nechte je nasnímat přihlašovací QR kódy z displeje počítače.

Způsob C - Distribucí přihlašovacích QR kódů přes vedoucí oddělení
JOBka back-office (https://app.jobka.cz) Vám vygeneruje PDF soubor s letáky ve formátu A5. Každý leták obsahuje unikátní volný QR kód. Letáky vytisknete a dejte požadovaný počet každému vedoucímu oddělení.

Registraci lze podpořit také pomocí materiálů od JOBky: plakáty, letáky, roll-up, grafika pro nástěnky - vše Vám připravíme. Stačí nám dát vědět. K dispozici jsou tyto materiály:

Plakatek JOBka náhledPo Implementaci

JOBka pracuje za Vás. Vaši zaměstnanci mají potřebné informace vždy po ruce a Vy tak šetříte čas Vašeho personálu. Kdykoliv dle potřeby se můžete obrátit na podporu JOBky na webu support.jobka.cz

Společnost JOBka provádí pravidelné profylaxe (ladění aplikace, sledování případných chyb) a automaticky pracuje na vylepšeních.


Zažijte JOBku na vlastní kůži.

Řekněte si o DEMO