JOBka.cz® | Popis implementace

Často se nás ptáte, jak náročné je takovou aplikaci, jakou je JOBka, ve firmě zavést. Postup implementace Vám přehledně shrneme v následujících krocích.


Začátek implementace
Logo Jobka
1. Krok: Seznámení s aplikací

Jako první krok Vám zašleme přihlašovací údaje a vy si JOBku zkusíte na vlastní kůži ve svém telefonu.

...
2. Krok: Navštíví Vás konzultant

Konzultant společně s Vámi navrhne řešení, které Vám ušestří čas, peníze a posílí vaší firemní kulturu.

...
Nemějte obavy z prvního výběru. Jednoduše vyberte moduly, které chcete. Moduly lze kdykoliv změnit (přidat, odebrat nebo změnit obsah).
Logo Jobka
3. Krok: Předimplementační schůzka a dodání podkladů

Jak dodat podklady dle seznamu nezbytných podkadů pro implementaci Vám upřesní pracovník podpory na předimplementační schůzce.

Logo Jobka
4. Krok: Firma JOBka implementuje Vaše podklady do aplikace

Implementace podkladů nám zabere (dle složitosti) od 3 do 10 pracovních dnů.

Logo Jobka
5. Krok: Předání aplikace zákazníkovi

Nyní se již můžete těšit na Vaši novou aplikaci. Po jejím shlédnutí Vám v rámci implementace provedeme požadované úpravy. Vyplánujeme si společné školení na oblsuhu webové administrace.

Logo Jobka
6. Krok: Školení a příprava na spuštění

Proškolíme vás, jak aplikaci správně používat, školení probíhají individuálně. Vyplánujeme distribuci přihlašovaích údajů pro Vaše zaměstnance.

Spuštění aplikace JOBka
Logo Jobka
7. Krok: Zvaní zaměstnanců k přihlášení

A nyní nastává ten nejhezčí okamžik, předání Vaší zbrusu nové aplikace, ve firemních barvách a s užitečným a zajímavým obsahem, Vašim zaměstnancům. Jak to probíhá?
Zobrazit více

Způsob A - QR Letáky s výplatními páskami
JOBka back-office (https://app.jobka.cz) Vám vygeneruje PDF soubor s letáky ve formátu A5. Každý leták obsahuje unikátní volný QR kód. Letáky vytisknete a připnete k výplatním páskám a rozdáte.

Způsob B - Hromadná registrace
Pozvěte zaměstnance na určitou hodinu do zasedací místnosti nebo na HR oddělení a nechte je nasnímat přihlašovací QR kódy z displeje počítače.

Způsob C - Distribucí přihlašovacích QR kódů přes vedoucí oddělení
JOBka back-office (https://app.jobka.cz) Vám vygeneruje PDF soubor s letáky ve formátu A5. Každý leták obsahuje unikátní volný QR kód. Letáky vytisknete a dejte požadovaný počet každému vedoucímu oddělení.

Způsob D - E-mailová rozesílka pozvánek na osobní e-mailové adresy zaměstnanců
Technik podpory pro Vás zajistí rozesílku pozvánek s přihlašovacími QR kódy. Stačí mít v back-office JOBky u zaměstnanců vyplněnou e-mailovou adresu.

Poimplementační schůzka
Logo Jobka
7. Krok: Spokojenost klienta

Zeptáme se Vás, jak jste byli spokojeni s implementací, zodpovíme případné dotazy a příjmeme náměty ke zlepšní aplikace.

Logo Jobka
8. Krok: Po implementaci

JOBka pracuje za Vás. Vaši zaměstnanci mají potřebné informace vždy po ruce a Vy tak šetříte čas Vašeho personálu. Kdykoliv dle potřeby se můžete obrátit na podporu JOBky na webu support.jobka.cz. Společnost JOBka provádí pravidelné profylaxe (ladění aplikace, sledování případných chyb) a automaticky pracuje na vylepšeních.