JOBka.cz® | Zaměstnanci - Nejčastější dotazy

Nemusíte, je to dobrovolné. Pokud to však uděláte, můžete z toho vytěžit jisté výhody. Dozvíte se důležité informace včas. Budete moci vyjádřit svůj názor (pokud chcete tak 100% anonymně) a bude moci využívat další funkce v závislosti na tom, které moduly si Vaše firma vybrala. Přehled všech modulů, které může Vaše firma využívat (objednat) naleznete zde.

Aplikace JOBka splňuje nejpřísnější standardy norem ISO27001, GDPR a její datacentrum leží v infrastruktuře společnosti Microsoft (služba Microsoft AZURE). Podle platných zákonů a uvedených norem není technicky možné sledovat Vaši GPS polohu bez Vašeho předchozího svolení nebo aktivace. Navíc polohu GPS aplikace JOBka vůbec nevyužívá.

Aplikace JOBka potřebuje funkci fotoaparátu pro načtení bezpečnostního QR kódu. Dále se funkce fotoaparátu využívá při připojování příloh (fotografií) do nástěnek nebo formulářů. Aplikace technicky neumožňuje sledovat fotogalerii mobilního telefonu, jak plyne ze zákonných požadavků a norem ISO27001 a GDPR, které JOBka splňuje

Pokud neznáte Váš QR kód nebo osobní číslo pro přihlášení, obraťte se prosím na HR oddělení Vaší společnosti.
JOBka je zabezpečená platforma a chrání soukromí zavedených uživatelů, proto nesmíme poskytovat přihlašovací údaje něověřeným osobám.


Kde mohu aplikaci stáhnout?

Aplikace je dostupná v obchodech App Store nebo Google Play.

Jak se přihlásit?

Stačí zadat osobní číslo a naskenovat bezpečnostní QR kód, který Vám poskytne Váš zaměstnavatel.

Používání a funkce

Jedinečný set modulů a funkcí, které si Vaše firma vybere, budete moci využívat každý den.