JOBka.cz® | Úspěšné příběhy

Dlouho jsme hledali způsob jak komunikovat se všemi zaměstnanci

Od nedostatečné a chaotické komunikace, která dříve provázela firmu, až po efektivní zlepšení komunikace napříč celou organizací a digitalizaci klíčových procesů, jako je objednávání obědů a poskytování informací zaměstnancům ohledně jejich směn.

Firma Efaflex výrazně zlepšila pracovní prostředí pro své zaměstnance. Nyní mají všichni zaměstnanci jednodušší pracovní život, protože všechny tyto klíčové funkce jsou k dispozici na jednom místě.
Efaflex

MD Elektronik

Spokojenost zaměstnanců je pro nás na prvním místě

Víte, jak nadchnout své kolegy modré límečky a zlepšit angažovanost zaměstnanců a firemní komunikaci? Nejspolehlivější cesta k dosažení tohoto cíle je modernizace a digitalizace firemních procesů a k tomu jsme si vybrali aplikaci JOBka.

Díky této inovativní aplikaci jsme zpřístupnili našim zaměstnancům oblíbený modul pro sledování docházky, což umožňuje transparentní a efektivní přehled o pracovní době.
K tomu přidáváme také možnost objednat si obědy přímo z domova, což šetří čas a zlepšuje pohodlí našich zaměstnanců. Avšak největší hodnotu přináší schopnost zaměstnanců vyjádřit své názory a podávat zlepšovací návrhy kdykoliv a odkudkoliv.Provozovny máme v jiných obcích a bojovali jsme s roztříštěností

S JOBkou dosahujeme vynikajících výsledků ve firmě. Tým JOBky nám pomohl zvýšit efektivitu zaměstnanců tím, že nám umožnili transparentní sledování plánu směn a kontaktů. Současně jsme vylepšili firemní komunikaci, což znamenalo rychlejší a efektivnější přenos informací mezi týmy a managementem.

Dalším klíčovým bodem bylo digitalizovat proces onboardingu. Díky JOBce můžeme novým zaměstnancům poskytovat veškeré potřebné informace a materiály online, což zrychluje jejich začlenění do týmu a zlepšuje celkový dojem z firmy.
Klaus Timber
Chcete také prozkoumat cestu k úspěchu?
Vyplňte náš formulář a my se postaráme o všechno ostatní
Stačí poslat poptávku nebo zavolat,
a v krátkém čase Vás budeme kontaktovat.

Zjistíme, jak může JOBka pomoci ve Vaší firmě

Zlepšíme spokojenost Vašich zaměstnanců a firemní výsledky

Pomůžeme vám ušetřit nejen čas, ale i peníze


Zavolejte nám:
+420 371 655 501
Pro technické dotazy nás kontaktujte zdeDůvěřují nám více než 170 firem v 10 zemích světa s více než 109 000 zaměstnanci.