Moduly

Moduly (funkční a intranetové stránky)


Do JOBky si můžete nechat zapnout libovolné funkční moduly a intranetové stránky. Můžete začít třeba jen s jedním modulem a další si nechat přidávat dle potřeby.Modul JOBka - SDĚLENÍ OD ZAMĚSTNAVATELE
Přináší výrazné zlepšení informovanosti zaměstnanců, usnadnění a zrychlení komunikace mezi zaměstnavatelem a zaměstnanci.
Sdělení dostávají zaměstnanci okamžitě a v nezkreslené podobě. Pokud potřebujete, zastihnete svou důležitou zprávou zaměstnance i pokud nejsou právě v práci.
Objednat
Modul JOBka - DOTAZY OD ZAMĚSTNAVATELE
Přináší usnadnění a zrychlení procesu zjišťování zpětné vazby, eliminaci papírové formy dotazníků. V případě zveřejňování výsledků a aplikování většinových hlasů přináší tento proces spokojenost zaměstnanců a pomáhá tak budování firemní kultury. Výsledky anket má zaměstnavatel okamžitě a přesně.
Objednat
Modul JOBka - FORMULÁŘE
Skvělá funkce pro sběr dat a automatizaci procesů. Nechte si do JOBky zapnout formulář na:

- Nahlášení problému / poruchy
- Nahlášení změny zaměstnavateli (účet, pojišťovna, stav, exekuce..)
- Nahlášení neschopnosti
- Sběr dotazů na zaměstnavatele
- Žádost o služební cestu
- Žádost o dovolenou
- Hlášení dat z výroby
- Váš libovolný formulář na přání
Objednat
Modul JOBka - NÁSTĚNKA
Umožňuje komunikovat v rámci týmů. Nástěnka může být např. informační zeď projektu nebo blog firemních událostí. Vkládat příspěvky mohou také zaměstnanci z mobilního telefonu, je-li to v nastavení povoleno. Zaměstnanci mohou příspěvky také komentovat. Nechte týmy komunikovat.
Objednat
Modul JOBka - NAHLÁSIT NESCHOPENKU
Povinnost nahlásit neschopnost má zaměstnanec i po zavedení e-neschopenky. Nyní mohou zaměstnanci hlásit neschopnost aplikací JOBka
Objednat
Modul JOBka - SCHRÁNKA DOBRÝCH NÁPADŮ
Usnadňuje zaměstnancům i zaměstnavateli proces podávání zlepšovacích návrhů. Zaměstnanci mají možnost poslat své nápady z mobilní aplikace.
Objednat
Modul JOBka - SCHRÁNKA DŮVĚRY
Usnadňuje zaměstnancům vyjádřit se, nahlásit nespokojenost, obavy, nekalé praktiky nebo podobné skutečnosti. Praxe ukazuje, že ne každý má odvahu zvednout telefon, případně řešit podobná témata osobně. JOBka - SCHRÁNKA DŮVĚRY celý proces zjednodušuje.
Objednat
Modul JOBka - DOTAZY PRO ZAMĚSTNAVATELE
Zajímá Vás, co Vaše zaměstnance trápí? Nechte si do JOBky zapnout schránku pro DOTAZY NA ZAMĚSTNAVATELE. Díky této funkci Vám budou moci zaměstnanci kdykoliv napsat libovolný dotaz. Příspěvky si nechte posílat do libovolného e-mailu nebo si je nechte ukládat ve web back-office.
Objednat

Moduly - intranetové stránkyModul JOBka - NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY
Frequently asked questions přináší zlepšení informovanosti a vzdělanosti zaměstnanců v tématech, které jsou ve firmě nejčastěji řešeny.
Objednat
Modul JOBka - KONTAKTY
Tento modul usnadňuje zaměstnancům přístup k důležitým firemním kontaktům, které jsou vždy aktuální v jejich mobilním telefonu.
Objednat
Modul JOBka - KALENDÁŘ
Tento modul usnadňuje zaměstnancům přístup k důležitým firemním kalendářním termínům, které jsou vždy aktuální v jejich telefonu.
Objednat
Modul JOBka - MOJE BENEFITY
Motivuje zaměstnance dosahovat vyšších cílů díky přehlednému zobrazení benefit-systému firmy v mobilním telefonu. Sekundárním efektem je prezentace benefit - systému na veřejnosti - PR aktivita prostřednictvím zaměstnanců.
Objednat
Modul JOBKA - ONBOARDING
Usnadní personalistům, školitelskému týmu i zaměstnancům nástupní (onboarding) proces. Eliminuje opakování informací jednotlivým nováčkům ve firmě. Zkracuje a zefektivňuje onboarding proces.
Objednat
Modul - JOBka - PRŮVODCE FIRMOU
Přináší zvýšení informovanosti zaměstnanců a snížení vytíženosti HR oddělení, neboť zaměstnanci mají důlěžité a aktuální informace o firmě stále po ruce.
Objednat
Modul JOBka - VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
Přináší zvýšení dosahu inzerce pracovních míst díky využití stávajících zaměstnanců. Skutečnost, že inzeráty sdílí stávající zaměstnanci, zvyšuje efektivitu inzerce.
Objednat
Modul JOBka - JÍDELNÍ LÍSTEK
Přináší komfortní funkci pro zaměstnance, usnadnění a zrychlení objednávání obědů. JOBku lze také propojit s Vaším stávajícím stravovacím systémem.
Objednat
Modul JOBka - FIREMNÍ BLOG
Zapojuje zaměstnance do dění ve firmě a v jejím okolí, zaměstnanci jsou více angažovaní, chápou souvislosti a mají tendenci být produktivnější, díky tomu, že chápou souvislosti.
Objednat
Modul JOBka - VIDEOŠKOLENÍ
Přináší usnadnění procesu školení jak zaměstnancům tak zaměstnavateli, zvyšuje efektivitu vzdělávání a zlepšuje úroveň vzdělání zaměstnanců. Školící videa jsou dostupná zaměstnancům kdykoliv v mobilním telefonu.
Objednat
Modul JOBka - JÍZDNÍ ŘÁDY
Usnadňuje zaměstnancům orientaci ve firemní dopravě a eliminuje dotazy na oddělení HR v této tématice
Objednat
Modul JOBka - Modul NA PŘÁNÍ
Na základě definované potřeby sestavíme modul, který bude uvedené potřeby naplňovat. Modul na přání lze implementovat jako součást implementačního balíčku po předchozí konzultaci praconosti a náročnosti na programování.
Objednat

Každý modul lze libovolně přejmenovat, lze jej zapnout ve více instancích, je možné přiřadit libovolnou ikonu a barvu modulu. Např. si můžete zvolit modul DOTAZY, nechat jej nazvat PTÁME SE ZAMĚSTNANCŮ, přiřadit libovolnou barvu a ikonu.V dalších verzích chystáme:JOBka Messenger


- Interní komunikátor, jako ho znáte z WhatsApp, Facebook, apod. V čem bude JOBka messenger jiný? Funguje jen jako vnitropodnikový messenger, nikdo z venku se do něj nedostane.


Hlášení změn na HR


- Nenahlašují Vám zaměstnanci změny bydliště, pojišťovny, stavu nebo je nahlašují pozdě? Umožněte jim jednoduše nahlásit změnu z JOBky.


Výplatní pásky


- Možnost zasílání výplatních pásek a dalších důležitých dokumentů do mobilní aplikace JOBka.
Začněte vaší LITE verzi ZDARMA

Lite verze je na 6 měsíců zdarma, aplikaci vytvoříme do 1-2 pracovních dnů.